تبلیغات
ஐღ♥ ♥ یک کلیک برای همیشه ♥ ♥ ஐღ - .: فلش درایو 8 گیگا بایتی با پوشش تیتانیومی
1387/07/26

.: فلش درایو 8 گیگا بایتی با پوشش تیتانیومی

   نوشته شده توسط: » علی شیروانی    نوع مطلب :اخبار ،

.:  فلش درایو 8 گیگا بایتی با پوشش تیتانیومیمنبع : || Www.Bia2Busy.Sub.Ir ||


  اگر دقت کنیم می بینیم که در خرید انواع فلش درایو ها دو دسته سلیقه وجود دارد. عده ای تنها به ظاهر محصولات توجه میکنند و به دنبال فلش درایو های بامزه هستند و عده ای دیگر ظاهر چندان برایشان مهم نبوده و تنها به حجم حافظه , قیمت و حتی مارک آن توجه میکنند.

اما فکر کنم که محصول جدید شرکت Incrudo بتواند به راحتی هر دو سلیقه را پوشش دهد. حجم حافظه این فلش درایو 8 گیگا بایت بوده و در طراحی آن از نکات ایمنی بسیار بالایی که معمولا سلامت فلش درایو ها را تهدید میکند مورد توجه قرار گرفته است. پوششی از جنس تیتانیم براق برای نگه داری از این فلش در برابر ضربه های احتمالی ساخته شده. جنس جداره خارجی خود این محصول از نوعی سرامیک خاص که در برابر تغییرات دما مقاوم است در نظر گرفته شده . در ضمن این حافظه فلش به دلیل استحکام بالای این سرامیک ضد آب و ضد ضربه خواهد بود. 

از طرفی نکات ایمنی مذکور بر روی قیمت تمام شده آن نیز بی تاثیر نبوده و شاید مجبور شوید برای خریدش 831$ بپردازید. تقریبا 100$ برای هر گیگا بایت حافظه. به گفته شرکت سازنده از ماه آینده می توانید این فلش درایو جذاب را در مغازه های ایالت متحده از نزدیک ببینید.


Share